UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Więcej informacji znajdziesz tutaj.
TNN.PL             O nas   Leksykon "Pamięć Miejsca"   Przeczytaj! - Patrz!-Posłuchaj!   Przewodnik    Kontakt   
Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"    
Aktualności
O Ośrodku
Brama Grodzka
Teatr NN
Lubelskie Podziemia
Działalność
Brama Pamięci
Światła w ciemności - Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata
Pamięć-Miejsce-Obecność
Wystawy
Misteria
Wydawnictwa
Edukacja i animacja
"Spotkanie" - wymiany Polska-Izrael
Historia Mówiona
Pracownia Ikonografii
Laboratorium Edukacji i Animacji
Forum Kultury Przestrzeni
Lublin 1918
Zapomniana Przeszłość - Wielokulturowe Tradycje Lubelszczyzny
Spotkania z dokumentem filmowym
Zespół
Forum
Kontakt

Newsletter
Aby zapisać się do newlettera wejdź na stronę teatrnn.pl

Poznaj historię Lublina !
Edukacyjny portal internetowy o dziedzictwie kulturowym Lublina i Lubelszczyzny
leksykon.teatrnn.pl
 
Kup nasze publikacje !
Tu możesz kupić on-line wydawnictwa Ośrodka "Brama Grodzka - Teatr NN"

 
Polecamy !

www.wesk.pl

 

http://www.mlodszaeuropa.pl

 

 

 

TNN >  Działalność >  Forum Kultury Przestrzeni >  Porozumienie Rowerowe - www.rowery.tnn.pl >

Konsultacje ścieżek listopad 2007 - zaproszenie 
 

Poniższe zaproszenie zostało umieszczone 30.10.2007 na stronie głównej www.rowery.tnn.pl wraz z planami systemu rowerowego UM Lublin i mapką Google pokazującą zebrane wcześniej "osobiste" trasy różnych rowerzystów oraz proponowane przez nich trasy "społeczne", czyli zaproponowane z myślą o wszystkich rowerzystach. Zostało ono również rozesłane do mediów i mailowo pod wszystkie możliwe adresy.

-------------------------------
Zapraszamy wszystkich rowerzystów do przesyłania na powyższe adresy propozycji tras rowerowych, które Waszym zdaniem powinny powstać w przyszłym roku w Lublinie. We środę 7 listopada o godz. 17.00 zapraszamy do Bramy Grodzkiej na spotkanie, aby porozmawiać o tym „na żywo”.

Poniżej można znaleźć plan Urzędu Miasta dotyczący rozwoju komunikacji rowerowej w Lublinie oraz propozycje tras zebranych wcześniej z różnych źródeł (spotkania, www.rowery.tnn.pl/forum, czytelnicy "Gazety Wyborczej") naniesione na mapkę Google. Przesyłane głosy postaramy się sukcesywnie dodawać do tej mapki (jest ona obecna w formie linku lub obrazka).

Podsumowanie przesłanych głosów nastąpi 9 listopada. Zebrane głosy posłużą do przedstawienia Wydziałowi Inwestycji propozycji kilku tras, z których, po konsultacji z p. Kuzajem i p. Wojciechem Krakowskim (wiceprzewodniczącym Rady Miasta), zostanie wybrana jedna. Jej koszt zostanie oszacowany i przedstawiony odnośnym komisjom Rady Miejskiej jako propozycja budżetowa. Jeżeli zostanie przez Radę zaakceptowana, trasa powstanie w przyszłym roku.

Niniejsze konsultacje ogłaszamy w odpowiedzi na prośbę Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta, aby sami rowerzyści wytypowali trasę rowerową do realizacji przez UM w przyszłym roku. Prośba ta została nam przekazana przez p. Marka Kuzaja, osobę wyznaczonej przez prezydenta Fica do kontaktów z rowerzystami. Jestesmy z nim w stałym kontakcie. Konsultacje te są organizowane również w porozumieniu z p. Wojciechem Krakowskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta, który także działa na rzecz rozwoju komunikacji rowerowej w Lublinie.

Wyjście Urzędu Miasta z taką inicjatywą można potraktować jako wielki krok w kierunku rozwoju współpracy urzędników i władz z mieszkańcami, który może ułatwić podobne działania również w innych sprawach. Dlatego jest bardzo ważne, aby jak najwięcej osób mogło i chciało zabrać głos w tej sprawie mimo, że ze względu na harmonogram prac nad budżetem czas konsultacji jest krótki.

Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione
1997 - ; Wszystkie prawa zastrzeżone; Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN, ul Grodzka 21, 20-112 Lublin

powered by prot hosting serwery

Wspłpraca: